استاندار چهارمحال و بختیاری:مدیران برای تسریع در روند توسعه با نمایندگان همراه باشند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مسوولان دستگاه‌های اجرایی برای تسریع در روند توسعه استان و رفع مشکلات مردم، با نمایندگان مجلس شورای اسلامی همراه، همدل، هماهنگ و متحد باشند.

اقبال عباسی روز شنبه در نخستین شورای اداری چهارمحال و بختیاری در سال‌جاری با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:این اقدام با رعایت حفظ حیطه وظایف بین قوای مقننه و مجریه صورت گیرد.

وی افزود: شاه‌کلید تمامی موفقیت‌ها، رضایت‌مندی، کار، تلاش، پیگیری، رفاه و آسایش تنها با وحدت بیم مردم و مسوولان و دوری از تفرقه انجام می‌شود.

عباسی تصریح کرد: لابی، چانه‌زنی و پیگیری برای دریافت ردیف‌های اعتباری ملی به‌منظور تسریع در روند اجرا، تکیمل و بهره‌برداری از طرح‌های چهارمحال و بختیاری ضروری است.

وی،با اشاره به تمدید زمان جذب اعتبارات عمرانی یادآور شد: در صورت سهل‌انگاری اجتمالی برخی مسوولان در روند جذب به‌موقع اعتبار دستگاه اجرایی خود، این اعتبار کسر و به دستگاه‌های اجرایی دیگر اختصاص داده می‌شود.

رییس شورای اداری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تمامی مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان موظفند روزهای دوشنبه را به ملاقات عمومی و حضوری با مردم و سرمایه‌گذاران اختصاص دهند.

وی گفت: هیچ مدیری حق ندارد در روزهای دوشنبه نسبت به برگزاری جلسه در دستگاه اجرایی خود اقدام کند.

عباسی تاکید کرد: مسوولان دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری همچنین موظفند در هفته یک روز را به سفرهای شهرستانی اختصاص دهند.

وی افزود:تمامی سفرهای شهرستانی و حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌های استان باید با هماهنگی فرمانداران انجام شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی مرتبط با ویروس کرونا در دستگاه‌های اجرایی ضروری و الزامی است.

وی یادآور شد: پاسخ‌گویی به‌موقع و جذب سرمایه‌گذاران متقاضی سرمایه‌گذاری در بخش‌های مخلتف چهارمحال و بختیاری جزو برنامه‌های اولویت‌دار مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان باشد.

عباسی اظهار داشت: تبییت سیاست‌های کل حاکمیت و نظام و همچنین تشریح آیین‌نامه‌ها و گفت و گوهای فرابخشی از مهمترین سیاست‌های برگزاری شورای اداری به‌شمار می‌رود.

به گزارش ایرنا، در این آیین، از چهار نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس دهم تقدیر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =