۹۵ درصد از واحدهای مسکن مهر کردستان به متقاضیان تحویل شده است

سنندج - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: تا کنون ۳۶ هزار و ۲۶۲ واحد شامل ۹۵ درصد از واحدهای مسکن مهر این استان به متقاضیان واگذار شده است.

محمد صدیق ثابتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع ۳۸ هزار و ۱۸۰ واحد مسکن مهر کردستان تا کنون ۳۶ هزار و ۲۶۲ واحد به متقاضیان تحویل شده و یک هزار و ۶۷۰ واحد باقیمانده نیز به طور میانگین از پیشرفت ۸۵ درصد برخوردار است.

وی اضافه کرد: : از کل واحد های باقیمانده مسکن مهر استان حدود ۴۶۱ واحد دارای مشکل حقوقی بوده که پرونده آنها در مراجع قضایی در حال رسیدگی است و بقیه واحدها نیز از پیشرفت مناسب برخوردار بوده و امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده در اسرع وقت به متقاضیان تحویل شود.

ثابتی یادآور شد: محوطه سازی پروژه های مسکن مهر در حد الزامات و نیازهای اساسی مانند خاکبرداری ،شن ریزی و جدول گذاری و آسفالت و پیاده رو اجرا و در اختیار مالکین و بهره برداران قرار گرفته است .

مدیر کل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به انجام خدمات زیر بنایی همچون شبکه های آب و فاضلاب و برق و گاز در سایت های مسکن مهر از اختصاص فضاهای عمومی برای ایجاد خدمات روبنایی شامل فضاهای ورزشی ، درمانی ، فضای سبز که احداث آنها باید توسط دستگاه های مربوطه انجام شود خبر داد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =