از سرگیری لیگ ویتنام با حضور عجیب تماشاگران

تهران- ایرنا- مسابقات لیگ ویتنام در حالی دوباره از سر گرفته شد که سه بازی انجام شده با حضور پرشور تماشاگران به انجام رسید.

هفته سوم رقابت‌های لیگ ویتنام دیروز(جمعه) با حضور سه دیدار آغاز شد. این مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا مدت زیادی تعطیل بود ولی دوباره از سر گرفته شد. اتفاق عجیب اما حضور پرشور تماشاگران ویتنامی در ورزشگاه، آن هم بدون رعایت فاصله اجتماعی بود.

در بازی نام دینح و ویتل، حدود ۳۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضر بودند که بدون رعایت مسائل بهداشتی در کنار یکدیگر و با شور و شوق فراوان به تماشای بازی نشستند. یکی از تماشگران در مصاحبه‌ای گفت: "اگر از کرونا می‌ترسیدیم به اینجا نمی‌آمدیم." هوادار دیگر نیز اذعان داشت: " کشور ما به خوبی توانسته این ویروس را کنترل کند و مشکلی از بابت حضور در ورزشگاه نداریم."

های‌فونگ و هو چی مینح سیتی به تساوی بدون گل رضایت دادند و سای‌گون در جدال با بیکامکس بینحج دونگ نیز با همین نتیجه به کار خود پایان دادند.

چند روز قبل فینال جام حذفی مجارستان هم با حضور ۱۰ هزار تماشاگر برگزار شد که با رعایت فاصله اجتماعی و نکات بهداشتی خودشان را به ورزشگاه رسانده بودند اما ویتنام نشان داد که از این بابت حداقل در ظاهر مشکلی ندارد.

آمار مبتلایان به کرونا در ویتنام حدود ۳۳۰ نفر بوده است و طبق آمار اعلام شده هیچ کشته‌ای نداشته است.

قبل از ویتنام، کره جنوبی نیز در شرق آسیا مسابقات لیگ خود را آغاز کرده بود اما بدون حضور تماشاگران و با رعایت شدید پروتکل‌های بهداشتی.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =