برگزاری کلاس‌های حضوری کانون زبان در استان‌های سفید

تهران-ایرنا- معاون آموزشی کانون زبان ایران گفت: با توجه به بازگشایی مدارس و اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزاری کلاس‌های آنلاین کانون ادامه دارد و در استان‌هایی که وضعیت سفید دارند کلاس‌ها به صورت محدود و حضوری تشکیل می‌شود.

 علیرضا اسلامی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه و ایرنا در خصوص نحوه برگزاری کلاس های کانون زبان ایران اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مدارس و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا برگزاری کلاس های آنلاین این موسسه ادامه پیدا می کند.

وی افزود: همچنین کلاس های حضوری در استان هایی که وضعیت سفید دارند با رضایت زبان آموزان و والدین آنها، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت بسیار محدود و در حد رفع اشکال به صورت موازی با کلاس های مجازی برگزار می شود و فقط زبان آموزانی که داوطلب حضور در کلاس ها هستند، در کلاس ها شرکت می کنند.

امتحانات به صورت آنلاین برگزار می‌شود

معاون آموزشی کانون زبان ایران با بیان این که بیش از یک سال برگزاری آزمون آنلاین در کانون مرسوم شده است، تصریح کرد: امتحانات طبق تقویم ترمی گذشته اجرایی می شود.
اسلامی ادامه داد: آزمون آنلاین تمامی سطوح در بازه زمانی ۲۹ تیر تا ۱ مرداد انجام و برخی سطوح خاص پایان مقاطع که باید آزمون کتبی برگزار شود با رعایت پروتکل های بهداشتی در تاریخ ۲ مرداد برگزار خواهند شد.
اسلامی یادآور شد:کانون زبان ایران در ۳۱ استان و ۱۳۵ شهر با بیش از ۳۰۰ مرکز آموزشی و بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر زبان آموز در هر سال، به آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی و روسی و همچنین تولید محصولات آموزشی و کمک آموزشی در زمینه آموزش زبان‌های خارجی و آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان فعالیت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: به علاوه اینکه کانون زبان ایران برگزاری آزمون‌های بین‌المللی را نیز عهده‌دار است که از جمله می‌توان به آزمون تافل آی بی تی (انگلیسی)، دِله (اسپانیایی)، دِلف و دَلف (فرانسه)، آزمون‌های کمبریج (انگلیسی)، چِلی (ایتالیایی)، تورفل (روسی) و ... اشاره کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =