برگزاری امتحانات پایه دوازدهم در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

یاسوج- ایرنا- معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با سراسر کشور برگزاری امتحانات پایانی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۳۹۸ پایه دوازدهم مقطع متوسطه دوم این استان از امروز شنبه آغاز شد.

ایوب رضایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این امتحانات با شرکت ۹ هزار و هفت دانش آموز پسر و دختر پایه دوازدهم کهگیلویه و بویراحمد و به صورت حضوری برگزار می شود.

وی افزود: این تعداد شامل هشت هزار و ۳۴۳ دانش آموز رشته های نظری و ۶۶۴ دانش آموز رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش هستند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: محل برگزاری این امتحانات ۹۷ حوزه واقع در ۱۳ شهرستان و منطقه آموزشی استان بوده و تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۹ نیز ادامه دارد.

رضایی عنوان کرد: برگزاری امتحانات ۱۰ هزار و ۱۲۷ دانش آموز پایه نهم مقطع متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد نیز از هفته گذشته به صورت حضوری آغاز شده و هم اینک ادامه دارد.

وی ابراز داشت: تمامی حوزه های امتحانی در کهگیلویه و بویراحمد قبل از ورود دانش آموزان علیه بیماری کرونا ضدعفونی می شوند.

رضایی گفت: دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد با رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش در امتحانات شرکت می کنند.

وی اظهار داشت: فاصله دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد هنگام برگزاری امتحانات حداقل یک متر و ۸۰ سانتیمتر بوده و پس از پایان هر امتحان نیز هیچگونه توقفی در حوزه های آمتحانی ندارند.

تعداد دانش آموزان پسر و دختر مشغول به تحصیل کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم افزون بر ۱۶۱ هزار نفر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =