هشدار نُجَباء به رژیم صهیونیستی در خاک فلسطین

بغداد – ایرنا - اعضای جنبش نُجَباء در فلسطین با ارسال بالون‌هایی به مواضع اسراییل، نسبت به هرگونه خطای محاسباتی این رژیم در ارتباط با الحاق کرانه باختری به دیگر مناطق اشغالی هشدار دادند.

مقاومت اسلامی نُجَباء پس از اعلام تصمیم صهیونیست‌ها برای ضمیمه کردن بخش‌های دیگری از خاک فلسطین به سرزمین‌های تحت اشغال، پیام تازه‌ای برای این رژیم در خاک فلسطین ارسال کرد.

به گزارش روز شنبه دفتر رسانه ای نجباء، اعضای دفتر نمایندگی این جنبش، تصاویر فرماندهان ارشد مقاومت، شهیدان سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ، «عماد مغنیه»، «ابومهدی المهندس»، «بهاء ابوالعطاء» و «احمد الجعبری» را با بالون‌های کوچک از مبدا بافت جنگلی شهر غزه به ‌سوی مواضع اسراییل فرستادند.

در فیلم منتشر شده از این عملیات روانی، صدای پهپادهایی به گوش می‌رسد که با ارتفاع گرفتن بالون‌ها برای کشف عوامل و شناسایی جسم معلق در هوا به منطقه نزدیک می‌شوند.

بنا به اعلام اداره امور بین الملل این جنبش (العلاقات الدولیة)، نُجَباء با ارسال این تصاویر بر ادامه راه شهدای مقاومت تا آزادسازی قدس شریف تأکید کرده و نسبت به هرگونه خطای محاسباتی رژیم صهیونیستی هشدار داده است که در این صورت، قوایی متشکل از سرتاسر جبهه مقاومت پیش روی آن رژیم صف آرایی خواهد کرد.

شایان ذکر است، پس از استفاده گسترده مجاهدان فلسطینی از بالون‌های کوچک و بزرگ با کاربری نظامی و غیرنظامی علیه منافع اسراییل، این رژیم نسبت به بالون و هرگونه اجسام مشابه آن حالت پرواز ممنوع اعلام کرده است که در صورت پرواز هرگونه بالون از خاک فلسطین اشغالی، به‌سرعت تیم‌های پهپادی برای کسب اطلاعات و عملیات شناسایی به نقطه مبدأ اعزام می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =