تمام شهرستان های البرز به جز طالقان وضعیت زرد دارد

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: تمام شهرستان های این استان به جز طالقان در موضوع شیوع بیماری کرونا در وضعیت زرد قرار دارند.

عزیزاله شهبازی روز شنبه در حاشیه نشست ستاد ملی مقابله با کرونا که صورت ویدئو کنفرانسی باحضور رییس جمهوری  برگزار شد، افزود: البرز در شرایط مهار قرار دارد ولی همچنان همراهی مردم برای ثبات شرایط نیاز است.

وی ادامه داد: این استان به جهت اقدامات صورت گرفته و فهم مشترکی که بین تمامدستگاه های اجرایی برای بروز کمترین آسیب به مردم به وجود امد، شاهد بحران و گرفتاری شکننده در استان نبودیم و این روند نیز ادامه دارد.
شهبازی تاکید کرد: تا زمانی که به نقطه امنی برای مهار بیماری برسیم همچنان باید استانداردها بهداشتی در ابعاد مختلف رعایت شود.
وی با اشاره به اینکه توصیه های مسوولان درمان استان را باید جدی بگیریم، گفت: در این جلسه مقرر شد مهدهای کودک و کلاس های قرآنی از ۲۴ خرداد ماه فعالیت خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گیرند.
شهبازی  افزود: تورهای مسافرتی داخلی نیز از ۲۴ خردادماه مجاز به فعالیت هستند و در خصوص تورهای خارجی نیز طی جلسات آینده در ستاد ملی تصمیم گیری خواهد شد.
استاندار البرز اضافه کرد: سینماها و کنسرها نیز با ۵۰ درصد ظرفیت سالن ها با رعایت نکات ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از هفته آینده فعالیت خواهند کرد.
بیست و چهارمین نشست ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست رییس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =