سرپل‌ذهاب آماده برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان است

قصرشیرین- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش سرپل‌ذهاب گفت: امتحانات نهایی دانش‌آموزان در حوزه‌های امتحانی این شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار می‌شود.

روح الله عباسیان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این حوزه ها پذیرای امتحانات نهایی دانش آموزان پایه های دوازدهم و پیش دانشگاهی و امتحانات غیرنهایی و حضوری پایه نهم است.

وی اظهارداشت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم و پیش دانشگاهی از هفدهم خرداد ماه در هشت حوزه امتحانی با حضور ۹۵۰ دانش آموز و با رعایت تمامی نکات بهداشتی و در شرایط مطلوب و با حضور مراقبان بهداشت برگزار می شود.

مدیر آموزش و پرورش سرپل ذهاب با توصیه به تمامی دانش آموزان جهت رعایت پروتکل های بهداشتی،گفت: دانش آموزان از ماسک و دستکش های بهداشتی استفاده کنند و از حضور اولیای دانش آموزان در مراکز حوزه های امتحانی خودداری شود.

عباسیان  از والدین دانش آموزان خواست نگران نحوه برگزاری امتحانات از نظر بهداشت و ارزیابی عملکرد فرزندان خود نباشند زیرا  فضای مدارس کاملا ضدعفونی و گند زدایی شده است.   

سرپل ذهاب در مقاطع مختلف تحصیلی ۱۵ هزار دانش آموز دارد که در ۷۰۹ کلاس درس و در قالب ۱۹۳ آموزشگاه شهری و روستایی مشغول تحصیل هستند.