۱۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۷
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 83811724
۰ نفر

برچسب‌ها

دومین وب‌یاد کرونا برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- دومین برنامه «وب‌یاد کرونا» در ادامه پروژه تاریخ شفاهی فرهنگستان هنر به گفت‌وگوی زنده با ابراهیم حقیقی هنرمند گرافیست خواهد پرداخت.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، دومین برنامه وب‌یاد کرونا که به گفت‌وگوی زنده با ابراهیم حقیقی، طراح گرافیک، عکاس و نقاش اختصاص دارد، دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹، ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد.

ابراهیم حقیقی، دانش‌آموخته کارشناسی‌ارشد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، و عضو انجمن بین‌المللی طراحان گرافیک است. او همچنین تصویرسازی چندین کتاب، طراحی و ساخت تیتراژ بسیاری از فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی را در رزومه کاری خود دارد.

این برنامه در ادامه پروژه مشترک فرهنگستان هنر با دانشگاه هنرهای اسلامی‌ـ‌ایرانی استاد فرشچیان است که از تابستان ۱۳۹۸ با عنوان تاریخ شفاهی هنرهای سنتی ایران آغاز شده و در فرایند انجام آن، مجموعه مصاحبه‌هایی با پیشکسوتان هنرهای سنتی در حوزه‌های خوش‌نویسی، نگارگری، سفالگری و دیگر رشته‌ها ضبط و ثبت شده است. اما متأسفانه با شیوع ویروس کوید ۱۹، این پروژه متوقف شد؛ البته ضرورت ثبت و حفظ خاطرات هنرمندان به قوّت خود باقی ماند و از این‌رو با «وب‌یاد کرونا» در فضای مجازی ادامه خواهد داشت.

نخستین گفت‌وگوی زنده با حضور علی‌اصغر تجویدی، هنرمند نگارگر  روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در فضای مجازی منتشر شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بهره‌مندی از دومین برنامه وب‌یاد به اینستاگرام دانشگاه هنرهای اسلامی‌ـ‌ایرانی استاد فرشچیان مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =