فنایی: خیال هواداران راحت، بیرانوند تا پایان فصل در پرسپولیس می‌ماند

تهران- ایرنا- مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بیرانوند تا انتهای فصل در پرسپولیس خواهد ماند و جای نگرانی نیست.

داوود فنایی روز شنبه در گفت‌وگو با خرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: حدود ۲ هفته است که تمرینات را آغاز کردیم. هم علیرضا بیرانوند و هم رادوشوویچ در بازگشت به دور جدید تمرینات شرایط خوبی داشتند و منتظر هستیم تا  بازی‌ها آغاز شود.

وی در مورد عملکرد دروازه‌بان‌های پرسپولیس در بازی تدارکاتی برابر سایپا افزود: هر ۲ دروازه‌بان ما عملکرد خوبی در این بازی داشته و ما را به آینده امیدوار کردند. در این بازی با وجود اینکه مسابقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت اما تمام بازیکنان ما به ویژه دروازه‌بان‌ها توانستند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند و از عملکرد آنها رضایت داریم.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته حدود ۹۰ روز بود که دروازه‌بان‌های ما در هیچ مسابقه‌ای به میدان نرفته بودند. در تلاش هستیم تا با انجام بازی‌های دوستانه تا پیش از آغاز مجدد مسابقات و آیتم‌های تمرینی که برای آنها در نظر می‌گیریم، آنان را به مرز آمادگی کامل برسانیم.

فنایی در خصوص اینکه بیرانوند تا پایان هفته قرار است برای انجام آزمایش‌های پزشکی به بلژیک برود، تصریح کرد: نگران نباشید. بیرانوند تا پایان فصل با ما خواهد ماند. از طرفی رادوشوویچ را هم داریم که از آمادگی خیلی خوبی برخوردار است. در مجموع تا پایان فصل از بابت دروازه خیالمان راحت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =