نوجوان ۱۱ ساله در سد روستایی تفرش غرق شد

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان تفرش گفت: یک نوجوان ۱۱ ساله در سد روستای جلایر از توابع این شهرستان غرق شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس استان مرکزی، سرهنگ «هادی افراسیابی» افزود: این حادثه روز جمعه به پاسگاه انتظامی بازرجان شهرستان تفرش گزارش شد و بنا بر اظهارات پدر این نوجوان، اعضای خانواده برای تفریح به محل سد رفته بودند که در حین حضور در این منطقه تفرجگاهی  متوجه غیبت فرزند خودشده و پس از مدتی جسد غرق شده او روی آب نمایان می‌شود.

وی بیان کرد: جسد این نوجوان از سوی نیروهای امدادی از آب بیرون کشیده آورده شده و با تشکیل پرونده‌ای تحقیقات و سیر مراحل قانونی در این راستا در دست پیگیری است.
سارق حرفه‌ای پارکینیگ‌ مجتمع‌های مسکونی اراک دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: سارق حرفه‌ای که از پارکینگ‌های مجتمع‌های مسکونی این شهرستان سرقت می‌کرد، شناسایی و در عملیات پلیس دستگیر شد.

سرهنگ «امیر مختاری» افزود: گزارش‌هایی از سرقت دوچرخه از مجتمع‌های مسکونی در اراک دریافت شد که این مهم مورد بررسی تخصصی قرار گرفت و تیم تجسس انتظامی فعال شد.
وی بیان کرد: با به کارگیری شگردهای پلیسی و در روند تحقیقات، ماموران کلانتری ۱۳ حافظیه شهرستان اراک، سرنخ هایی از سارقی سابقه‌دار در این راستا به دست آوردند و مشخص شد که این سارق با شگرد تغییر ماهیت و جابه‌جایی قطعات دوچرخه‌های سرقتی، وارد مجتمع‌های مسکونی شده و اقدام به ربودن اموال مردم می‌کند.
فرمانده انتظامی شهرستان اراک ادامه داد: پس از تکمیل تحقیقات پلیس، این فرد شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و در این خصوص شماری دوچرخه سرقتی نیز از مخفیگاه وی به دست آمد.
سرهنگ مختاری افزود: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ربودن ۲۶ دستگاه دوچرخه در شهرستان اراک و فروش آن‌ها به یک مالخر اعتراف کرد.

وی اظهار داشت: در ادامه پیگیری این پرونده، خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: تاکنون صاحبان شماری از دوچرخه‌های کشف شده شناسایی نشده‌اند و  شهروندانی که در چند ماهه گذشته دوچرخه‌های آنان به‌سرقت رفته می‌توانند برای شناسایی دوچرخه خود به کلانتری ۱۳ حافظیه این شهرستان مراجعه کنند.کشف

کشف ۴۵۵ میلیون ریال کالای قاچاق در شازند 
فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: با تلاش عوامل پلیس ۴۵۵ میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان از یک دستگاه اتوبوس کشف و ضبط شد.

سرهنگ «محمدعقیل سلگی» افزود: ماموران انتظامی شهرستان شازند در حین کنترل یکی از مسیرهای ارتباطی این شهرستان به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را  متوقف کردند که در بازرسی از این خودرو، سه دستگاه کولر گازی با پنل، چهار دستگاه ماشین ظرف‌شویی و ۲ دستگاه مایکروفر قاچاق کشف شد.
وی بیان کرد: در این رابطه، راننده اتوبوس دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =