فاز اول کارخانه نوآوری البرز برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی دارد

کرج - ایرنا - استاندار البرز با اشاره به تلاش ها برای تحقق جهش تولید و اشتغالزایی در استان گفت: فاز اول کارخانه نوآوری این استان برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی به همراه دارد .

عزیزاله شهبازی روز شنبه در مراسم رونمایی از خودروهای جدید آتش نشانی کرج افزود: درسال جهش تولید تلاش می شود تا با بهره برداری از پروژه های مختلف اقتصادی بسترها را برای اشتغالزایی هرچه بیشتر فراهم کرد .

وی درادامه اظهار داشت: روند تکمیل پروژه های شهرداری های استان رصد می شود و  شهرداری کرج در مقابله با کرونا به‌خوبی پای کار بوده است.
شهبازی گفت: خودروهای جدید آتش‌نشانی که امروز مراسم رونمایی از آن را شاهد بودیم با اعتباری ۳۱ میلیارد تومانی وارد سازمان شدند.
استاندار البرز در بخش دیگری به روند پیشرفت پروژه قطار شهری کرج اشاره کرد و یاد آورشد : عملیات ریل گذاری در سه ایستگاه به طول شش و نیم کیلومتر انجام شده و طبق گفته‌های شهردار کرج تا آبان ماه امسال به سرانجام می‌رسد.
شهبازی با اشاره به روند پیشرفت پروژه کمربند شمالی کرج نیز گفت: این پروژه طرحی ماندگار است و در تاریخ مدیریت شهری کرج می‌ماند.
کارخانه نوآوری البرز در خط چهار حصار در زمینی به مساحت ۱۰هکتار در حال احداث است،  زیربنای این کارخانه  ۱۵ هزار متربع بوده و تاکنون  ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته  که  تنها  تکمیل تاسیسات آن باقی مانده است.

خط ۲ قطار شهری کرج در صورت تکمیل کمالشهر و کرج را به شهرستان شهریار استان تهران متصل می کند.

پروژه کمربند شمالی کرج به عنوان مکمل ادامه همت نیز با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی طی تفاهم نامه ای بین شهرداری کرج و پیمانکار در حال پیشرفت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =