اپلیکیشن «پیام من» برای آزمون پایان ترم دانشجویان رایگان است

تهران - ایرنا- معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور استفاده از اپلیکیشن «پیام من» را برای آزمون پایان ترم دانشجویان رایگان اعلام کرد و گفت: نسخه ۳۲ این اپلیکیشن با هدف کاربری آسان ویژه امتحانات پایان ترم دانشجویان راه‌اندازی شد.

به گزارش روز شنبه دانشگاه پیام نور، محمدعلی کریمی افزود: علاوه بر اپلیکیشن تلفن همراه، نسخه تحت وب (Desktop ) این اپلیکیشن نیز راه اندازی شد و دانشجویان می توانند برای استفاده از نسخه تحت وب برای امتحان به ادرس Pm.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

وی به دیگر خدمات قابل ارائه از طریق اپلیکیشن «پیام من» اشاره کرد و یادآور شد: این اپلیکیشن از ابتدا با هدف ارایه خدمات متنوع آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اطلاع رسانی مورد نیاز دانشجویان راه اندازی شد و دانشجویان می توانند با پرداخت حق عضویت ۱۰۰ هزار ریال از  تمامی این خدمات نظیر دسترسی به بانک ۸۰ میلیون مقاله، آزمون های آزمایشی، اطلاعیه های کسب و کار، پرونده های پرسنلی و ... استفاده کنند.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور با  بیان این که راهنمای آموزش تصویری نحوه نصب و آزمون اپلیکیشن پیام من در صفحه اینستاگرام دانشگاه به نشانی upnanews بارگذاری شده است، اظهار داشت: دانشجویان می توانند با مراجعه به این صفحه از اطلاعات و کاربردهای روز این اپلیکیشن آگاه شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =