۲ بیمار بدحال سروآبادی به بیمارستانی در سنندج اعزام شدند

سنندج - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد از اعزام فوری ۲ بیمار بدحال تصادفی به بیمارستان بعثت سنندج با آمبولانس اورژانس خبر داد.

دکتر سینا ماجدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساعتی قبل یکدستگاه خودروی سواری پراید در جاده کامیاران به سروآباد دچار انحراف شده و واژگون گردید که موضوع بلافاصله به فوریت پزشکی سروآباد اطلاع داده شد.

وی افزود: نیروهای فوریت پزشکی بعد از حضور در محل حادثه اقدامات اولیه درمانی را انجام و ۲ سرنشین خودروی سواری را به اورژانس بیمارستان شهید چمران منتقل و تحت مراقبت ویژه پزشکی قرار دادند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروآباد یادآور شد: یکی از بیماران که مردی ۴۰ ساله بود از ناحیه سر بدلیل ترومای شدید دچار کاهش سطح هوشیاری شده و بیمار دیگر نیز جوان ۳۲ ساله از ناحیه سر و گردن دچار تروما شده بود لذا با هماهنگی انجام شده با مرکز استان با آمبولانس به سنندج اعزام شدند.

دکتر ماجدی اضافه کرد: روز گذشته نیز یک جوان ۳۴ ساله در روستای ژنین که در یک نزاع دچار چاقو خوردگی شدید شده بود توسط آمبولانس به بیمارستان شهید چمران سروآباد منتقل و تحت مراقبت قرار گرفت.

جاده کامیاران - سروآباد - مریوان در سال های اخیر عملیات بهسازی و آسفالت آن آغاز شده و یک مسیر پرپیچ و خم است و با توجه به اینکه مسافت این سه شهرستان از این مسیر کاهش یافته از مسیرهای مهم و پر تردد ارتباطی به شمار می رود.

جاده سروآباد - کامیاران به طول ۱۱۲ کیلومتر در چند سال اخیر به عنوان یکی از پروژه های مهم این ۲ شهرستان که ارتباط جنوب به غرب کشور را به متصل می کند از اهمیت بالایی برخوردار است.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر در فاصله ۹۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =