حوادث رانندگی در نایین ۲ کشته و ۸ مصدوم برجا گذاشت

اصفهان- ایرنا- واژگونی سه دستگاه خودرو و ۲ موتور در جریان حادثه‌هایی جداگانه در شهرستان نایین ۲ کشته و هشت مصدوم در ۲ روز گذشته برجا گذاشته است.

رئیس اورژانس نایین روز جمعه به ایرنا گفت: نیروهای امدادی واحدهای چوپانان، نیستانک و نایین با دریاف گزارش واژگونی سه دستگاه خودروی سواری و ۲ دستگاه موتورسیکلت، به محل این حادثه‌ها اعزام شدند.

رضا عباسی افزود: هشت سرنشین خودروها در جریان این پنج حادثه مصدوم شده‌ بودند که پس از انجام اقدام‌های اولیه درمانی، با چهار دستگاه آمبولانس اورژانس نایین، گردنه ملا احمد و چوپانان به بیمارستان حشمتیه نایین انتقال یافتند.

به گفته وی، ۲ نفر نیز در جریان این واژگونی‌ها جان خود را از دست دادند.

رئیس اورژانس نایین بیان کرد: علت وقوع این حادثه‌ها از سوی کارشناسان پلیس را ه در دست بررسی است.

واژگونی ۲ خودرو در کوهپایه و هرند با هشت مصدوم

همچنین مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان به بروز ۲ حادثه واژگونی خودرو در منطقه کوهپایه و هرند اشاره کرد و گفت: مصدومان این حادثه امروز از سوی بالگرد و آمبولانس به بیمارستان الزهرا(س) اعزام شدند.

شیشه‌فروش افزود: در حادثه واژگونی یک دستگاه سمند در جاده کوهپایه به اصفهان تعداد هشت نفر شامل سه زن، یک دختر بچه و چهار مرد آسیب دیدند.

وی بیان کرد: آسیب‌دیدگان این حادثه با بالگرد و آمبولانس به بیمارستان الزهرا (س) و فارابی اصفهان انتقال یافتند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اضافه کرد: همچنین مصدومان حادثه واژگونی خودرو سمند دیگری در منطقه هرند شامل ۲ مرد، یک زن و یک دختر بچه با بالگرد به بیمارستان الزهرا (س) منتقل شدند.

شهرستان نایین با جمعیت بیش از ۳۹ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۱۴۰ کیلومتری و کوهپایه در ۶۵ کیلومتری شرق اصفهان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha