اعتبار برق‌رسانی سایت پرورش میگو رودشور بوشهر تامین شد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: ۱۱ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه برق رسانی سایت پرورش میگوی رودشور این استان تامین شد.

عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در حاشیه آیین افتتاح ۹ پروژه زیرساختی صنعت برق در استان بوشهر در دیدار با مسئولان صنعت برق افزود: در نشست با مسئولان سازمان برنامه و بودجه مقرر شده ۱۰ تا ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای تقویت برق پست این سایت نیز تامین شود تا در سال جهش تولید برای سال آینده سطح پرورش میگوی استان بوشهر افزایش ۲ برابری پیدا کند و به ظرفیت تولید میگو پرورشی بوشهر ۱۵ تا ۲۰ هزارتن افزوده شود. 
وی بیان کرد: اکنون پروژه برق‌ سایت  رودشور ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تکمیل آن گامی بزرگ در راستای فراهم شدن زیرساخت تولید است.
گراوند ادامه داد: با تقویت پست برقسایت رودشور سال آینده کل سایت سه هزار و ۴۰۰ هکتاری زیر بار پرورش خواهد رفت.
وی همچنین با توصیه به صرفه‌جویی در مصرف برق اظهار داشت: بوشهری‌ها باید در مصرف برق صرفه‌جویی جدی داشته باشند زیرا اعتبار حاصل از این صرفه‌جویی به استان اختصاص می‌یاید و  زمینه پایداری برق استان فراهم می‌شود.
گراوند تاکید کرد: شهروندان هم‌استانی با نگه‌داشتن دمای کولر روی ۲۴ درجه می‌توانند به میزان قابل توجهی مصرف برق خود را کاهش دهند و سرمای مورد نیاز اتاق‌های خود را نیز تامین کنند.

رئیس جمهوری امروز پنجشنبه در ارتباطی ویدئو کنفرانسی ۹ پروژه برق رسانی با اعتبار ۲ هزارو ۴۰۰ میلیارد تومان را در استان بوشهر افتتاح کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha