دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ مهر و آبان‌ماه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- براساس گزارش تارنمای فدراسیون فوتبال امارات، دیدارهای به تعویق افتاده انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ماه‌های اکتبر و نوامبر (مهر و آبان ماه) برگزار خواهد شد.

«محمد عبدالله هزام الظاهری» دبیرکل فدرسیون فوتبال امارات اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) پس از رایزنی و تعامل با فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، تصمیم گرفته است تا از ماه اکتبر رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ را از سر بگیرد.

در بیانیه منتشر شده در تارنمای رسمی فدراسیون فوتبال امارات، هزام اظهار داشت: دور دوم مسابقات انتخابی اکتبر و نوامبر پیش رو از سر گرفته خواهد شد و دو دیدار ۸ و ۱۳ اکتبر (۱۷ و ۲۲ مهرماه) و دو دیدار ۱۲ و ۱۷ نوامبر (۲۲ و ۲۷ آبان‌ماه) برگزار خواهد شد.

وی در ادامه گفت: ای‌اف‌سی با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعیین تاریخ‌های جدید برای برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان تصمیم گرفت برای ثبت بازیکنان جدید در فهرست باشگاه‌ها بازه زمانی دیگری را مشخص کند. موکول شدن مسابقات زیر ۱۶ سال آسیا در بحرین به آذر ماه و همچنین برگزاری رقابت‌های قهرمانی فوتسال باشگاه‌های آسیا در امارات در ماه دسامبر از دیگر مباحث مطرح‌شده در نشست ویدئویی روز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا بود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) همچنین در نشست روز گذشته پس از برگزاری نشست با نمایندگان فدراسیون‌های عضو در خصوص تکمیل فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا، در خصوص یافتن بهترین راه برای اتمام ۹۹ بازی باقیمانده در اسرع وقت، با اعضا توافق کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =