۱۵ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۰:۵۰
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83810139
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۵۳ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۵۳ قبضه سلاح غیرمجاز با اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات در پی مطالبات مردمی درسطح استان کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده چهارشنبه شب در تشریح جزییات این خبر درخصوص مبارزه بی‌امان با دارندگان سلاح غیرمجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی ها، اظهار داشت: طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز و دستگیری افرادی که به سمت منازل، اماکن، مغازه‌ها و خودروها تیراندازی می‌کنند، در راستای ارتقای امنیت عمومی خوزستان اجرا شد.

وی ادامه داد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌ها طی چهار روز گذشته با هماهنگی قضایی در چندین عملیات، ۹۱ متهم از عاملان تیراندازی‌ها و دارندگان سلاح غیرمجاز شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۲۷ قبضه سلاح جنگی و ۱۲۶ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه یک هزار و ۷۳۶ عدد انواع فشنگ کشف شد.

وی بیان کرد: یک‌هزار و ۵۴۵ قبضه سلاح و ۱۶ هزار و ۵۸ فشنگ جنگی و شکاری از ابتدای سال جاری تاکنون کشف شد و یک‌هزار و ۲۰۴ متهم در این رابطه دستگیر شدند.

سردار عباس‌زاده با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی گفت: نیروی انتظامی استان خوزستان مصمم است در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها