واژگونی خودروی سواری در جاده هراز راننده‌اش را به کام مرگ کشاند

تهران - ایرنا - فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: یک دستگاه خودروی ۲۰۶ در مسیر جاده هراز به دلیل خستگی و خواب آلودگی خانم راننده میانسال واژگون شد و راننده خودرو در محل حادثه جان سپرد.

سرهنگ سیاوش محبی شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با  خبرنگار ایرنا افزود: تردد خودروها از جنوب به شمال مسیرهای هراز و فیرزو کوه، سنگین، پرحجم و به کندی  در جریان است.

وی اظهار داشت: وضعیت تردد خودروها در مسیرهای امام رضا (ع)، بزرگراه حرم تا حرم از جنوب به شمال سنگین و پر حجم در جریان و تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه سنگین، پر حجم اما روان در جریان است و گره ترافیکی در این مسیر نداریم.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور امام رضا (ع) سنگین، پرحجم و روان گزارش شده و رانندگان  درحال تردد در مسیرهای یاد شده هستند.

محبی با اشاره به دلیل اصلی حوادث رانندگی، اظهار داشت: حوادث رانندگی به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان و در اکثر موارد در ۲۰ کیلومتری مقصد مسافران رخ می دهد.

 وی افزود: به رانندگان توصیه می شود که قبل و حین سفر استراحت کافی داشته باشند و هر دو ساعت رانندگی ۲۰دقیقه را در مکان های  مجاز بین راهی به استراحت کرده و پس از تجدید قوا به سفر خود ادامه بدهند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: رانندگان با مدیریت زمان سفرو پس از استعلام وضعیت جاده سفر خود را آغاز کنند و  با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، سرعت و سبقت غیر مجاز، رعایت فاصله طولی مناسب  خودروهای جلویی و رعایت حقوق شهروندی سفری ایمن و بدون خطرداشته باشند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha