فرهنگیان البرز با معمار کبیر انقلاب تجدید میثاق کردند

کرج – ایرنا- به مناسبت سی و یکمین رحلت جانگداز امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد، فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای استان البرز بار دیگر با معمارکبیر انقلاب، شهدا و رهبرمعظم انقلاب درفضای مجازی تجدید میثاق کردند.

معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش استان البرز عصرچهارشنبه درگفت وگو با ایرنا اظهارداشت: فرهنگیان ودانش آموزان به همراه والدینشان با انتشارپیام ، تصاویرو دلنوشته درفضای مجازی اقدام به تجدید میثاقی دوباره با امام ، شهدا و ولایت کردند.

فرشته فهمیده با اشاره به اینکه این حرکت انقلابی و حماسی جامعه هدف آموزش و پرورش البرزنشان ازادای دین آنان نسبت به امام و شهدای گرانقدردارد، خاطرنشان کرد: مهمترین پیام این تجدید میثاق را توجه به بصیرت افزایی ، گام برداشتن در تحقق اهداف گام دوم انقلاب و تبعییت محض از رهبری تشکیل می دهد.

وی بیان داشت: خانواده آموزش و پرورش البرزدرسالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵خرداد درصحنه حاضر شدند تا بار دیگر اعلام کنند راه امام و شهدا ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این خانواده درصحنه حمایت ازولایت حاضر شدند تا بگوییند تابع ولی امرمسلمین هستند.

وی با بیان اینکه متولیان تعلیم و تربیت درتبیین انقلاب، روشنگری بصیرت وگام دوم انقلاب رسالت خطیری بردوش دارند، اضافه کرد: براساس منویات مقام معظم رهبری درچله دوم انقلاب باید دوشادوش هم حرکت کنیم تا پرچم پرافتخارایران همانند ۴۰ سال گذشته با اقتدار و قدرت به اهتزازدرآید.

فهمیده ادامه داد: امروزهمانند گذشته به ابرقدرت های جهان اعلام می کنیم که در صحنه هستیم و پشت رهبری ایستاده ایم.

وی یادآورشد: راه امام راه ما، هدف او،هدف ما و رهنمودهای او مشعل فروزنده ماست.

وی گفت: امام خمینی (ره) یک تفکر بزرگ و یک آرمان بلند ازخود به جای گذاشت که بعد از ایشان تمام انسانهای دنیا بتوانند به آزادگی برسند وامروز با رهبری امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به بسیاری از این آرمانها نزدیک شده ایم.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش البرزبا بیان اینکه امروزتفکر بلند امام را درهمه زمینه ها شاهد هستیم، عنوان کرد: فرهنگیان و دانش آموزان نشان خواهند داد تا به همه آرمانهای امام نرسند دست از کار وتلاش و نخواهند کشید.

وی افزود: مردم ایران عظمت وآبادانی این دیار گوهر بار را ازاندیشه ناب امام خمینی(ره) می داند.

فهمیده تاکید کرد: امام خمینی ایران اسلامی را از ظلم و استعمار نجات داد و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بدون رهبری دلسوازانه این شخصیت والامقام غیرممکن بود.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار فرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =