۱۴ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۱۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83810006
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح ویژه نظارت بر بازار خودرو در بوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طرح ویژه نظارت بر بازار خودرو به منظور جلوگیری از احتکار در این استان آغاز شده و با جدیت در حال اجراست.

سید حسین حسینی روز چهارشنبه  افزود:طرح ویژه نظارت بر بازارخودرو برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و به منظور برخورد قاطع با محتکران خودرو در استان در حال اجراست.

وی بیان کرد: این طرح به منظور ساماندهی بازار خودرو و جلوگیری از قیمت‌های کاذب در قالب گشت‌های مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های مرتبط به صورت جدی و مستمر در دست اجراست.

حسینی از همه صاحبان انبارها، پارکینگ‌های عمومی، مجتمع‌های تجاری، نمایشگاه‌داران اتومبیل و نمایندگی‌های فروش خودرو خواست از پذیرش و نگهداری خودروهای بدون پلاک در این مکان‌ها

خودداری کنند زیرا در صورت دیده شدن خودروهای بدون پلاک به عنوان دپو و احتکار تلقی می‌شود و برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

 وی ادامه داد: هرگونه تحویل خودرو به خریداران مشروط به نصب پلاک بر روی خودرو است و نمایندگی‌ها از تحویل خودروی بدون پلاک و یا تحویل دستی پلاک به خریداران خودداری کنند.

حسینی بیان کرد: هم‌استانی‌ها در صورت مشاهده دپوی خودرو صفر کیلومتر و بدون پلاک در پارکینگ‌ها و حاشیه شهر موضوع را با شماره ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =