۱۴ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۸
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 83809966
۰ نفر

برچسب‌ها

نجات ۳۰ نفر در آتش سوزی یک مجتمع مسکونی اهواز

اهواز- ایرنا- رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به وقوع آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی ۱۲ واحدی در منطقه زیتون کارمندی گفت: آتش نشانان همزمان با مهار آتش، ۳۰ نفر از ساکنان این مجتمع را نجات دادند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سامان آتش‌نشانی اهواز، ابراهیم قنبری در این خصوص اظهارداشت: ساعت ۱۲:۵۶ دقیقه امروز چهارشنبه طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵، آتش سوزی منزل مسکونی در مجتمع مسکونی ۱۲ واحدی در منطقه زیتون کارمندی خیابان هدایت اطلاع رسانی شد و آتش نشانان ایستگاه ۹۹ همراه با تجهیزات پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که آتش سوزی در طبقه چهارم مجتمع مسکونی روی داده و دود غلیظی راهروها و طبقات ساختمان را در بر گرفته است.

قنبری افزود: آتش نشانان به ۲ گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از ورود به ساختمان با استفاده از تجهیزات تخصصی اقدام به مقابله با آتش کردند و گروه دوم با تجهیز خود به دستگاه تنفسی به طبقات مختلف ساختمان رفتند و اقدام به جستجو و خارج کردن افراد گرفتار در میان دود و حرارت کردند.

وی با بیان اینکه ۳۰ نفر از ساکنان این مجتمع به سلامت از ساختمان خارج و به محل امن منتقل شدند، گفت: ماموران آتش نشانی شعله‌های آتش را در طبقه چهارم مهار و از سرایت آن به دیگر واحدهای مجتمع جلوگیری کنند.

براساس این گزارش، علت آتش سوزی از سوی کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اتصال برق کولر گزارش شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =