زادگاه سردار دلها میزبان دیدار سوم فینال لیگ برتر فوتسال کشور شد

کرمان - ایرنا - رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: زادگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به یاد این شهید والامقام، به‌عنوان میزبان دیدار سوم لیگ برتر فوتسال کشور تعیین شد.

علی قرایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ویروس کرونا نزدیک به سه ماه گذشته تمامی فعالیت‌های ورزشی استان کرمان و کشور از جمله مسابقات فوتبال و فوتسال را تعطیل کرده است.

وی ادامه داد: فینال لیگ برتر فوتسال کشور در سال ۹۸ به‌علت شیوع کرونا برگزار نشد و اکنون با هماهنگی سازمان لیگ، ستاد ملی کرونا و باشگاه‌ها مقرر شد که این فینال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی طی سال جاری برگزار شود.

رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: طبق هماهنگی‌هایی که صورت گرفته مقرر شد که دور رفت این مسابقات ۳۰ خرداد به میزبانی اصفهان و دور برگشت به میزبانی مس سونگون در ۶ تیر برگزار شود و طبق مصوبات بنا شد که در صورت پیروزی هر تیم در هر بازی، دیدار سوم هم در ۹ تیر و به یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر کرمان داشته باشیم.

قرایی اظهار داشت: ستاد برگزاری مسابقات فینال لیگ برتر فوتسال‌ در استان‌های میزبان تشکیل شده و طبق هماهنگی انجام شده، نشست این ستاد در روز ۲۷ خردادماه سال جاری در کرمان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =