امانتداری از آرمان های امام خمینی (ره) وظیفه همگان است

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با تسلیت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: امانتداری از آرمان ها و اندیشه های ناب امام راحل، حفظ انقلاب اسلامی ایران و پاسداری از خون های ریخته شده برای بقای نظام وظیفه همگان اعم از مردم و مسؤولان اجرایی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی روز چهارشنبه در آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در یاسوج اظهار داشت: پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال ۱۳۵۷ علاوه بر ایجاد تحول در دنیا سبب ایستادگی ملت ایران و مسلمانان جهان مقابل استکبار جهانی شد.

وی افزود: آمریکا که یک زمانی در دنیا ابرقدرت بود پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران زمین گیر شد و هیمنه پوشالی آن نیز برای مردم تمامی کشورها به اثبات رسید.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: بر همین اساس امروزه آمریکا دشمنی های سرسختانه با کشور و ملت ایران و نظام و انقلاب دارد و از هیچگونه دشمنی دست برنمی دارد. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: امام خمینی (ره) در ابعاد مختلف از جمله مذهبی، فرهنگی، علمی، سیاسی و اقتصادی آیینه تمام نمای ملت ایران و مسلمانان جهان است و باید از سبک و سیره زندگی امام راحل بیش از پیش الگو گرفت.     

وی ابراز داشت: سران رژیم منحوس پهلوی شعائر دینی را در ایران لگدمال کرده و به دنبال ریشه کنی عفاف و حجاب بین دختران و زنان کشور بودند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی گفت: پس از پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی احکام الهی در کشور برقرار شد و هم اینک نیز ایران قدرتمند بوده و در منطقه خاورمیانه و دنیا تأثیرگذار است.

برنامه های متنوع مذهبی از جمله مداحی، قرائت قرآن کریم و سینه زنی در این آیین اجرا شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha