تردد در محورهای خراسان شمالی افزایش یافت

بجنورد- ایرنا- کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: تعطیلات پایان هفته باعث افزایش تردد خودرو در محورهای اصلی و فرعی استان شده است.

سرگرد محمد عمارلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اینک در تمامی محورهای اصلی استان، به ویژه محور بجنورد - جنگل گلستان شاهد تردد نسبتا زیاد خودروها هستیم که تا حدودی باعث ایجاد ترافیک شده است.
وی افزود: در عین حال با توجه به عزیمت بسیاری از شهروندان استان به سوی باغستانها و نواحی روستایی، افزایش تردد در محورهای فرعی استان نیز مشهود است.
سرگرد عمارلو خاطرنشان کرد: در این راستا از هموطنان تقاضا می شود به منظور داشتن سفری ایمن حتما رعایت نکات ایمنی و سرعت مطمئنه را مدنظر قرار دهند.
وی همچنین به رعایت فاصله گذاری اجتماعی با توجه به شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی یادآور شد: نیروهای پلیس راه و نیروی انتظامی برای خدمات رسانی به مسافران و تامین و ارتقای ایمنی سفرها با آمادگی در محورها استقرار دارند و البته بیشتر تمرکز آنان روی محور شرقی - غربی استان در حدفاصل فاروج تا جنگل گلستان است.
وی گفت: امروز حضور نیروی پلیس در محورهای استان بیشتر شده است تا با تمام ظرفیت و توان، ایمنی سفرهای جاده‌ای را تامین کنیم.
خراسان شمالی در حد فاصل دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است و سالانه میلیون ها مسافر از آن گذر می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =