مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان:امام خمینی(ره) متعلق به همه ملت هاست

بندرعباس - ایرنا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت:امام خمینی(ره) متعلق به همه ملت هاست و باعث هوشیاری مردم و ایستادگی در مقابل استکبار و تقویت جبهه حق در مقابل باطل شد.

 رضا کمالی زرکانی روز چهارشنبه با عرض تسلیت سی ویکمین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی و گرامیداشت قیام پانزده خرداد افزود: امام خمینی(ره)احیاگر اسلام در جهان معاصر است

وی ادامه داد: ریشه های درخت تناور انقلاب اسلامی در قیام پانزده خرداد قرار دارد و امام خمینی (ره) همیشه از آن به عنوان نقطه عطف  انقلاب یاد می کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اظهار داشت:رحلت امام آزمونی سخت برای آینده انقلاب بود و موتور تبلیغاتی دشمن برای ایجاد بحران و ناامید کردن مردم به راه افتاده بود اما انتخاب جانشین  در کمتر از 24ساعت بار دیگر ساختار درست و متحد و کارآمد نظام را به اثبات رساند و دشمنان را نا امید کرد.
کمالی با تاکید بر این موضوع که زندگی امام خمینی(ره)به عنوان بزرگترین رهبر تاریخ معاصر جهان برای مردم و به ویژه جوانان الهام بخش است اظهار داشت: باید از همه امکانات هنری و فرهنگی و سینمایی برای معرفی سیره و منش امام خمینی(ره) استفاده شود هرچند تا کنون نیز اقدامات بسیار ارزنده ای صورت گرفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =