امام جمعه کنگان:بهترین راه قدرشناسی از امام اطاعت از رهبری است

بوشهر - ایرنا - امام جمعه کنگان استان بوشهر گفت:امروز بهترین راه قدرشناسی از امام بزرگوار و خلف صالح ایشان ، ولایتمداری ، دفاع از اصول ، ارزشها و آرمانهای امام و تداوم راه امام و شهدا با اطاعت از ولی فقیه زمان است.

حجت الاسلام والمسلمین محمود محمودی در روز چهارشنبه به مناسبت بزرگداشت سی و یکمین سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل  و نکوداشت شهدای 15 خرداد در گفت وگو با ایرنا افزود:

امام خمینی احیاگر مجدد اسلام ناب محمدی در قرون معاصر بود که باعث بیداری جهان در برابر ظلم و ستم شد.

وی گفت: امام خمینی (ره) نه تنها احیاگر اسلام ناب محمدی در عصر حاضر بود بلکه توانست معنویت را بعنوان حلقه مفقوده و نیاز بزرگ بشریت در جهان زنده کند.

امام جمعه کنگان اظهارداشت: امام خمینی (ره) توانست آمال انبیا و اولیا الهی را در جهان معاصر تحقق بخشد و نظام دینی و این شجره طیبه را به فعلیت رساند.

محمودی افزود: تشکیل حکومت دینی بر اساس اصل مترقی ولی فقیه از دیگر اقدامات بزرگ و ماندگار امام راحل است.

وی ضمن تاکید بر پاسداری از دستاوردهای نظام و انقلاب و آرمانهای رهبر کبیر انقلاب ، آن را از اوجب واجبات دانست .

محمودی با نکوداشت شهدای 15 خرداد گفت: امروز به برکت خون شهیدان ۱۵ خرداد ، انقلاب اسلامی همچنان با هدایت های رهبر معظم انقلاب مقتدرانه به پیش می رود و اهداف و آرمان های اولیه را دنبال می کند.

امام جمعه کنگان با تبریک انتخاب رهبر فرزانه انقلاب بعنوان خلف صالح امام و ولی فقیه زمان و سالروز آغاز رهبری معظم له گفت: رهبر معظم انقلاب به حق ادامه‌دهنده واقعی راه امام خمینی (ره) است.

محمودی با بیان ویژگی های بارز رهبر فرزانه انقلاب گفت: امروز شاهد هستیم که رهبر معظم انقلاب اسلامی همان شیوه و روش عالمانه و هوشمندانه امام خمینی (ره) را در پیش گرفته‌اند به‌گونه‌ای که حتی دشمنان داخلی و خارجی این موضوع را با قاطعیت تائید می‌کنند.

وی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب از الطاف الهی به ملت ایران و همه آزادگان عالم است و همه باید قدردان رهبر عزیزمان باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =