نیازمند راه و گفتمان امام (ره) در مدیریت کشور  هستیم

رشت - ایرنا- استاندار گیلان به مناسبت فرارسیدن چهاردهم خرداد سالروز ارتحال جانگداز معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نوشت: امام راحل نماد عزت ملی است و کلام آن روشن ضمیر، هدایتگر همه زمان هاست؛ همچنان نیازمند راه و گفتمان امام (ره) در مدیریت کشور و برقراری حاکمیت ملی هستیم.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛  ارسلان زارع در صفحه اینستاگرامی خود اظهار کرد: امام خمینی (ره) نهضت اسلامی ایران را بر پایه آزادی و استقلال بنا نهاد؛ آزادی نه به معنای هرج و مرج و بی نظمی و استقلال، نه به معنای انزوا و عزلت گزینی.

وی  تصریح کرد: نفی شرق و غرب در اندیشه های امام (ره) از یکسو ناشی از قدرت ایمان و از سوی دیگر باور به اهمیت نقش مردم بود و مبتنی بر همین دیدگاه؛ آن فقید سعید روشن ضمیر با بیانی شفاف و صریح تأکید می‌کرد که تمام ارکان جمهوری اسلامی به دست مردم و با آرای مردم خواهد بود.

 استاندار گیلان معتقد است: شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی در سایه هدایت‌های امام عظیم الشأن به شایستگی معنا شد و امروز هم رهبر معظم انقلاب، همان مسیر را ادامه می‌دهند و رهنمودهای ایشان؛ همواره راهگشا و در ایجاد شرایط نوین در کشور تأثیرگذار بوده است.

وی  در ادامه این دیدگاه آورده است: همچنان نیازمند راه و گفتمان امام (ره) در مدیریت کشور و برقراری حاکمیت ملی هستیم؛ گفتمانی که به دفعات، رهبر معظم انقلاب بر اهمیت آن برای پیشبرد آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی تأکید کرده اند. امام راحل که توانست به عنوان روح یک ملت و امت ، انقلابی عظیم را به سرمنزل مقصود برساند؛ بر قلب ها حاکم بود و باور داشت در هر صحنه ای که مردم حاضر باشند، به طور قطع پیروزی حاصل می شود.

وی  خاطر نشان کرد: امام (ره) هیچگاه نسبت به آینده روشن انقلاب ناامید نشد بلکه همواره امیدوار بود؛ برنامه هایی که همه ساله در بزرگداشت یاد امام راحل برگزار می شود، نشان می دهد که انقلاب و امام نزد مردم ایران همواره زنده است؛ چون راه امام زنده است؛ چون امام نماد عزت ملی است؛ چون کلام امام هدایت‌گر همه زمان‌هاست.

نماینده عالی دولت در گیلان در پایان خاطرنشان کرد: معتقدم امیدبخشی به مردم از آتیه روشن کشور، گام نهادن در راه امام (ره) و تزریق نا امیدی، فاصله گرفتن از مشی امام است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =