فرماندار ابرکوه: اندیشه‌های امام راحل زمینه‌ساز تحول در جهان اسلام شد

یزد - ایرنا - فرماندار ابرکوه گفت: اندیشه‌های بلند امام خمینی(ره) زمینه‌ساز تحول گسترده در عصر حاضر به خصوص در بین کشورهای اسلامی شد.

محمد کاظمی‌نسب روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، با گرامیداشت سالگرد ارتحال امام راحل، گفت: امام خمینی (ره) با شجاعت، و مبارزاتشان علیه حکومت طاغوت و استکبار جهانی، توانست معادلات قدرت را در دنیا تغییر دهد. 

وی تصریح کرد: با همراهی ملت ایران با امام خمینی (ره) امروز جمهوری اسلامی به الگوی استکبارستیزی در جهان تبدیل شده و وحدت و همدلی میان مردم و مسئولان در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی از آرمان‌ها و اهداف اصلی امام بود.

کاظمی‌نسب با بیان اینکه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا آیین گرامیداشت سالگرد امام(ره) و شهدای ۱۵خرداد به صورت همگانی برگزار نشد، اظهار داشت: برای ترویج افکار و اندیشه‌های امام (ره) میان نسل امروز فعالیت‌های رسانه‌ای و تولید محتوا در فضای مجازی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی یادآورشد: امروز پس از گذشت چهار دهه از عمر بابرکت انقلاب اسلامی و گذر از گردنه‌های سخت و ترفندهای مکرر دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب، با وحدت و همدلی مردم و مسوولان و هدایت مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی از توطئه‌های دشمنان مصون مانده است.

فرماندار ابرکوه با بیان اینکه اندیشه های امام راحل (ره) کشورهای اسلامی را متحول کرد، افزود: امام خمینی (ره) شخصیتی الهی، عرفانی و سیاسی داشتند که مایه وحدت و انسجام جهان اسلام شد.

وی  تصریح کرد: امام (ره) جهان اسلام را متحول و ملت را بیدار کردند و امروز بیداری ملت‌ها مرهون زحمات و تلاشهای ایشان است.

امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در ۱۴ خرداد سال ۱۳۶۸ رحلت کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =