نگاه جهانی حضرت امام، موجی از بیداری اسلامی را به راه انداخت

قزوین – ایرنا –نگاه جهانی حضرت امام در ایجاد وحدت کلمه بین مسلمانان عالم و برقراری حکومت اسلامی و عدل الهی برای حمایت از مستضعفان عالم، موجی از بیداری اسلامی در سرتاسر عالم به راه انداخت که وعده صادق معمار کبیر انقلاب اسلامی است.  

سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) وحدت ملی و اتکال به قدرت لایزال الهی را متضمن دستیابی به اهداف بزرگ انقلاب دانست که بی شک امنیت پایدار از دستاوردهای مهم این امر است.

در این بیانیه آمده است: سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف در حالی گرامی داشته می‌شود که شخصیت وجودی آن روح خدا و انقلاب شگرف او هر روز بیشتر از پیش، آشکار می‌گردد.

 بزرگمردی که در عصر غربت معنویت برای احیای اسلام ناب محمدی(ص) و برافراشتن پرچم دینداری و  طنین ندای محرومان و مستضعفان قیام کرد و وجدان‌های بیدار را برای مقابله با استکبار بسیج کرد و امروز به اذعان دوستان و دشمنان انقلاب، موج بیداری اسلامی با رهنمون‌های حکیمانه خلف صالحش، امام خامنه ای(مدظله العالی) در چهارگوشه عالم در جریان است.   

شخصیتی که با سال‌ها مجاهدت و مبارزه با دستگاه ظلم و فساد، هویت فراموش شده مسلمانان را احیا کرد و به مستضعفان عالم آموخت که با اعتقاد به شعار "هیهات منا الذله" همچنان می‌توان کاخ طاغوت‌ها را در هم شکست. بدون شک تجلیل و تکریم این شخصیت عظیم الشأن و تعظیم جایگاه والای او با استقامت بر مواضع شجاعانه مقام معظم رهبری و حرکت در خط مشی ترسیم شده از سوی ایشان در صحنه مقابله با مستکبران عالم، محقق خواهد شد.

سپاه پاسداران صاحب الامر(عج) استان قزوین، ضمن تسلیت سالگرد رحلت جانسوز امام خمینی(ره) و گرامیداشت سالروز قیام ۱۵ خرداد و تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بار دیگر همراه با ملت مسلمان ایران، با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان می‌کند که یقینا اقتدار همه جانبه ایران اسلامی، نتیجه عمل به وصایای بنیانگذار کبیر انقلاب و  رهنمون های مقتدرانه مقام معظم رهبری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =