۱۴ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۲۵
کد خبرنگار: 2111
کد خبر: 83809402
۲ نفر

برچسب‌ها

۱۲۰۰ پرس غذای گرم در بیجار توزیع می‌شود

سنندج - ایرنا - رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) بیجار از طبخ و توزیع یک هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم در میان خانواده های تحت حمایت به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبرداد.

جواد عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، کمیته امداد شهرستان، در نظر دارد غذای گرم بین نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت خود در شهرهای بیجار، توپ آغاج، بابارشانی و پیرتاج توزیع کند.

وی افزود: در این راستا بیش از یک هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم از صبح امروز توسط آشپزان و برخی از عوامل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان بیجار طبخ خواهد شد تا در هنگام شب، در میان خانواده های مورد نظر توزیع شود.

رییس کمیته حضرت امام خمینی (ره)  بیجار یادآور شد: این کمیته در طول ماه مبارک رمضان، روزانه یک هزار پرس غذای گرم با مشارکت خیرین تهیه و در میان نیازمندان این شهرستان توزیع کرده است.

وی تاکید کرد: هزینه تهیه هر پرس غذای گرم حدود ۱۵۰ هزار ریال برآورد شده است که جهت طبخ و توزیع یک هزار و ۲۰۰ پرس، ۱۸۰ میلیون ریال از محل کمک های مردمی و خییرین هزینه شده است.

عزیزی گفت: از دیگر اقدامات کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان بیجار در ماه مبارک رمضان، حامی یابی برای ایتام و طرح محسنین و کمک به خانوارهای دارای بیمار صعب العلاج، با پرداخت حداقل ۲۰۰ هزار ریال در ماه، طرح مفتاح الجنه (بازدید و سرکشی به منازل نیازمندان به همراه مسوولین) نیز به تعداد ۲۰۰ خانواده با اولویت خانواده‌های عائله مند دارای ایتام، زمین گیر و بیماران صعب العلاج نیز از دیگر طرح‌های اجرایی این ماه بود.

وی افزود: شهروندان جهت مشارکت در این برنامه ها و طرح‌های حمایتی کمیته امداد بیجار، می‌توانند از طریق روش های غیر حضوری (تماس تلفنی با ۰۸۷۳۸۲۲۴۰۵۰ و #۰۸۷۲*۸۸۷۷* ) در این امر خداپسندانه سهیم شوند.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =