۱۳ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۲۷
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 83809285
۰ نفر

برچسب‌ها

مرگ موتورسوار اهوازی در حادثه سقوط از پل

اهواز - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: برخورد ۲ خودرو سواری و یک موتورسیکلت در روی پل هفتم اهواز با یکدیگر ، موجب پرت شدن موتور سوار از روی پل و مرگ وی شد.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ابراهیم قنبری بیان کرد:  بعد از ظهر سه‌شنبه یک دستگاه موتور سیکلت با دو خودرو پراید و پژو ۴۰۵ بر روی پل هفتم اهواز با هم برخورد کردند که پس از اطلاع تیم امداد و نجات ایستگاه ۵۵ آتش نشانی به صحنه حادثه اعزام شد.

وی افزود: تیم اعزامی ۱۲۵ با رسیدن در محل حادثه و پس از ایمن سازی محیط، کار برش و امداد و نجات برای خارج کردن ۲ راننده مصدوم پراید و پژو ۴۰۵ که در خودروهای خود گیر کرده بودند را آغاز کرد.

قنبری با اشاره به بررسی همزمان وضعیت موتورسوار که از روی پل هفتم سقوط کرده بود، ادامه داد: تیم دوم با بررسی وضعیت، مرگ موتورسوار را که در ساحل غربی رودخانه کارون و روی خشکی سقوط کرده بود تایید کرد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بررسی صحنه نشان می‌داد که راکب موتور پس از تصادف و برخورد با گارد کنار پل، از روی پل سقوط کرده که منجر به فوت وی شده است.

وی ادامه داد: رانندگان مصدوم ۲خودرو نیز پس از خروج از خودرو توسط ماموران ۱۲۵، برای بررسی وضعیت و انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =