تصادف مرگبار در جاده یاسوج به اصفهان ۲ کشته و ۲ مصدوم در پی داشت

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی برخورد دو خودروی پراید و سمند در جاده ارتباطی یاسوج به اصفهان حوالی سرنجلکل ۲ نفر در دم جان باختند و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند.

محسن جلیل روز سه در شنبه گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز حدود ساعت ۱۴و ۲۲ دقیقه این تصادف در پی برخورد دو خودروی پراید و سمند به وقوع پیوست.

وی افزود: بلافاصله نیروهای اورژانس به محل حادثه اعزام و برای امدادرسانی به مصدومان، دو دستگاه امبولانس به محل حادثه فرستاده شدند.

 رئیس مرکز حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۲ نفر در دم فوت کردند و مصدومان این حادثه به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

جلیل ابراز داشت: ۲ فوتی حادثه امروز ۴۵ ساله و دیگری ۶۰ ساله و هر دو مرد بوده اند.

۱۰ خرداد ماه امسال همچنین تصادف تریلی با پراید در جاده کمربندی یاسوج به اصفهان سه کشته بر جا گذاشت.

حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰ تا ۹۵ بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است.

افزون بر ۶ هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

بر اساس سالنامه آماری سازمان پزشکی قانونی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶ رتبه سوم میزان مصدومان ناشی از حوادث رانندگی را بر حسب جمعیت داشته است.

این استان با داشتن کمتر از ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان های خطرناک در زمینه سوانح رانندگی است.

استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان ، ۱۷ بخش و یکهزار و ۶۷۰ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =