فرمانده انتظامی فسا: کشف مواد مخدر در این شهرستان ۲۳ درصد افزایش یافت

شیراز-ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: از ابتدای سال ۹۹ تا کنون، ۲۴۱ کیلو و ۵۰۲ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۸ بیانگر ۲۳ درصد افزایش است.

سرهنگ فرج رستمی، سه‌شنبه به ایرنا اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان فسا این میزان مواد مخدر را در قالب طرح‌های برخورد با خرده فروشان و از طریق کنترل محورهای مواصلاتی این شهرستان در چند عملیات جداگانه کشف کردند.

وی افزود: همچنین ظرف مدت یاد شده نیز ۵۷ متهم اعم از قاچاقچی خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر در این شهرستان دستگیر شدند و ۱۵ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متعلق به آنها توقیف شد.
رستمی ادامه داد: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا با همکاری سایر یگان‌های انتظامی ضمن اشراف اطلاعاتی، برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر را به صورت جدی در دستور کار خود قرار داده است.
فرمانده انتظامی شهرستان فسا همچنین با قدردانی از همراهی و هم‌افزایی شهروندان با نیروی انتظامی، بیان داشت: طرح‌های انتظامی با هدف ارتقای احساس امنیت و نا امن‌سازی محیط برای سوداگران مرگ با جدیت در این منطقه ادامه خواهد داشت.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =