۱۳ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۱
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83808989
۰ نفر

برچسب‌ها

درج قیمت  املاک و خودرو در سایت ها ممنوع است

کرج - ایرنا - معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج اعلام کرد که تا اطلاع بعدی درج قیمت املاک و انواع خودرو در سایت های مختلف استان البرز ممنوع است.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل دادگستری استان البرز، محمد آقایاریگفت: به پلیس فتای استان البرز دستور داده شده به کلیه مدیران و گردانندگان سایت های شیپور و دیوار ابلاغ کند تا از درج قیمت املاک و خودرو در استان البزر تا اطلاع بعدی خودداری کنند.

وی با اشاره به صدور دستور قضایی برای برخورد با سایت های درج کننده قیمت خودرو و مسکن گفت: متاسفانه برخی از این سایت ها با وجود دستور قضایی کشوری برای عدم درج قیمت مسکن و خودرو با درج قیمت‌های غیرواقعی سبب تورم ، گرانی های کاذب، تشویش اذهان عمومی و هرج و مرج اقتصادی شده  بودند که دستور برخورد با این سایت ها صادر شد.
وی افزود: در این راستا به پلیس فتای استان دستور داده شده به کلیه مدیران و گردانندگان سایت های شیپور و دیوار ابلاغ کند تا از درج قیمت املاک و خودرو در استان البزر تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.
معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج متذکر شد: از فعالان کسب و کارهای فضای مجازی این انتظار وجود دارد در شرایطی که کشور در ظالمانه ترین تحریم های استکبار جهانی قرار دارد از درج آگهی هایی که موجب اخلال در نظم اقتصاد کشور می شود خودداری کنند در غیر این صورت مطابق ضوابط قانونی اقدام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =