شخصیت امام خمینی ( ره ) تاریخ بشریت را متاثر کرد

تبریز-ایرنا- امام جمعه بستان آباد با اشاره به شخصیت استکبار ستیزی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران گفت: شخصیت امام خمینی ( ره ) تاریخ بشریت را متاثر کرد.

حجت الاسلام سیدرضا رضوی روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی( ره) در بستان آباد گفت: امام راحل در طول حیات پرثمر خود نشان دادند که انسان می تواند همانند مولاعلی ( ع ) زندگی و رفتار خود را آیینه زندگانی ایشان کند.

وی نا امنی و خونریزی و جنایتات بشریت را طبق فرموده قرآن نشانه دوری از پروردگار احدیت دانست و اظهار کرد: بخشی از گرفتاریهای جامعه اسلامی معلول اختلاف و ضعف جامعه اسلامی می باشد .

امام جمعه بستان آباد خاطرنشان کرد: از مهم ترین اهداف انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) ایجاد اتحاد و همبستگی میان مسلمین است که نمونه بارز آن نامگذاری هفته وحدت میان امت اسلامی است.

وی شعار آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند را بزرگترین شعار تاریخی امام در معرفی هرچه بیشتر شیطان بزرگ به جهانیان و موجب الهام بخشی به بشریت در برابر ایستادگی در مقابل دشمنان برشمرد.

حجت الاسلام رضوی در پایان با اشاره به شخصیت مهم و برجسته رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امام خامنه ای مدظله العالی ذخیره جاری و شاگرد برحسته امام (ره) برای نسل ها می باشد که با رهبری بی بدیل خود نظام اسلامی ایران را در برابر دنیای پر تلاطم رهبری و به حول و قوه الهی به سرمنزل مقصود خواهند رساند.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =