۱۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۸:۳۸
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83808609
۰ نفر

برچسب‌ها

پیشکسوت کشتی: نحوه اجرای چرخه انتخابی نگران کننده است

تهران- ایرنا- پیشکسوت کشتی گفت: بدلیل آنکه قانون و قانون‌گذار یکی است جامعه کشتی مقداری نسبت به نحوه اجرای چرخه انتخابی تیم‌های ملی نگران است.

مجید خدایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: اصل کار خوب و پسندیده است و وجود یک قانون حتی قانون بد، بهتر از بی‌قانونی است. کار باید انجام شود و در طی مراحل انجام چرخه انتخابی نقص‌هایی را مشاهده خواهیم کرد و باید پیش‌بینی شود تا قابل رفع باشد. چون قانون و قانونگذار یکی است و مقداری نگرانی از این بابت هست که این چرخه ممکن است به خوبی اجرا نشود.

دارنده مدال برنز پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی جهان سال ۲۰۰۲ تهران ادامه داد: در مجموع این طرح بسیار خوب است و کارشناسان روی آن کار کردند.

این ملی‌پوش اسبق کشتی آزاد ایران ادامه داد: به طور حتم  ایرادهای چرخه جدید انتخابی تیم ملی با توجه به حساسیتی که پیشکسوتان، کشتی‌گیران و کارشناسان نسبت به آن دارند گرفته خواهد شد و قانون خوبی خواهد شد.

وی همچنین گفت: شرایطی برای کل کشور بدیل کرونا پیش آمده اما رشته‌های ورزشی و فدراسیون‌ها توانستند خود را با این شرایط وفق دهند.

عضو سابق شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد یادآور شد: ما در بخش‌هایی نیاز به تحرک بیشتر داریم و ۹ ماه است در زمینه آموزش مربیان هیچ برنامه‌ای ارایه ندادیم و کاری نکردیم.

وی افزود: مربیان کشتی هر سال کلاس‌های بازآموزی داشتند. مسابقات لیگ از مرداد ماه شروع می‌شود و در صورتی که هنوز چیزی اعلام نشده و سالن‌های کشتی بسته است.

خدایی ادامه داد: هنوز سالن های کشتی باز نشده تا کشتی‌گیران خود را برای رقابت های لیگ در مرداد آماده کنند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =