برنامه‌های سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب و قیام ۱۵ خرداد در سمنان اعلام شد

سمنان- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان در اطلاعیه‌ای برنامه‌های پیش بینی شده به مناسبت گرامیداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را با رعایت کلیه موارد بهداشتی در شهرهای استان‌ اعلام کرد.

این شورا روز سه‌شنبه در اطلاعیه‌ای به رسانه‌ها اعلام کرد: کاروان پیاده روی دوستداران امام راحل ساعت ۱۸:۳۰ امروز سه‌شنبه از معراج شهدای سمنان به سمت گلزار شهدای امام زاده یحیی(ع) حرکت خواهد کرد و مراسم گرامیداشتی نیز ساعت ۱۹ فردا در صحن مسجد امام خمینی(ره) سمنان برگزار خواهد شد.

در شاهرود نیز مراسم گرامیداشتی فردا ساعت ۱۰:۳۰ در مصلی پیامبر اعظم (ص) این شهر برگزار می شود. هم چنین مراسم های بزرگداشت فردا چهارشنبه پس از نماز مغرب و عشاء در مساجد جامع شهرهای گرمسار و سرخه برگزار خواهد شد و مشابه این برنامه امشب بعد از نماز مغرب در مسجد جامع دامغان برگزار می شود.

برگزاری مراسم های شبی با قرآن و گرامیداشت ارتحال بنیانگذار انقلاب و قیام ۱۵ خرداد در ۵ شهر دیگر استان از جمله آرادان، میامی و امیرآباد از دیگر برنامه های اعلام شده توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان است.

امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی در ۱۴ خرداد سال ۶۸ به ملکوت اعلی پیوست و پیروانش در ایران و دیگر کشورهای اسلامی هر سال این روز را با برگزاری مراسم هایی گرامی می دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =