امام خمینی (ره) خواست تاریخی ملت ایران را محقق کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: امام خمینی (ره) خواست تاریخی ملت ایران را که همان ( استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ) بود تجلی و تحقق بخشید.

امین امینیان اظهار داشت: امام راحل با شجاعت، درایت و ذکاوت خود انقلاب مردم ایران را به تعالی رساندند و ملت را به حرکت در مسیر حق رهنمون شدند .
وی خاطرنشان کرد: ایشان پس رحلت آیت الله بروجردی در سال ۴۲ در برابر مسائل و موضوعاتی همچون انقلاب سفید و لایحه کاپیتولاسیون که به دنبال تقویت پایه‌های ظلم و استبداد بر علیه مظلومان و حاکم ساختن کامل استعمار و تحقیر تاریخی ملت توسط بیگانگان بود ایستادگی کردند که همین امر به زندانی شدن و تبعید ایشان منجر شد.
فرماندار هشترود گفت: امام (ره) در دوران تبعید هم به مبارزات خود علیه نظام طاغوت ادامه دادند تا اینکه سرانجام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در سال ۵۷ به پیروزی رسید.
 وی استقلال، امنیت، آزادی و مردم سالاری دینی را اصلی ترین دستاورد بزرگ انقلاب برشمرد و ابراز امیدواری کرد باید قدردان خون پاک شهدا و آرمان‌های امام راحل باشیم و همواره در این مسیر گام برداریم 
فرماندار هشترود با بیان اینکه در امر مبارزه با بیماری کرونا جمهوری اسلامی به موفقیت های خوبی دست یافته است، خاطرنشان کرد: این درحالی است که آمریکا علی‌رغم برخورداری از امکانات بالا هم در تعداد مبتلایان و هم میزان مرگ و میر ناشی از بیماری به مراتب از کشور ما در وضعیت بدتری قرار دارد.
 وی فداکاری ، ایثار و ازخودگذشتگی را عامل اصلی توفیقات کشور در امر مبارزه با کرونا دانست و گفت : وظیفه ما تکریم و پاسداشت این ارزش‌هاست و برنامه حاضر هم در همین راستا برگزار می‌شود تا از ارزش‌ها و خصایص والای انسانی همچون ایثار و ازخودگذشتی تجلیل شود.
 وی با بیان اینکه امروز کادر درمانی کشور مجاهدانه و ایثارگرانه در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا قرار دارد تا از سلامت مردم دفاع کند، گفت: رهبر معظم انقلاب در این خصوص با تمجید و تشکر از عملکرد ملت و مسئولین می‌فرمایند : " عملکرد ملت و مسئولین در این زمینه در ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، درمانی، بهداشتی ، علمی و مدیریتی و خدماتی حرکت جهادی عظیم و افتخارآمیز است."
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =