۱۳ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۴۱
کد خبرنگار: 2082
کد خبر: 83808265
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

کرونا به دفتر نتانیاهو رسید

تهران - ایرنا - یکی از کارکنان دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به بیماری «کووید-19 » مبتلا شد و بار دیگر احتمالا نتانیاهو را مجبور به ماندن در قرنطینه می‌کند.

به گزارش امروز (سه شنبه) روزنامه «تایمز اسرائیل»، دفتر نخست‌وزیری با اعلام آزمایش مثبت کرونا این فرد اضافه کرد: بررسی‌های همه‌گیرشناسی اکنون در حال انجام است و در پایان دستورالعمل‌های مناسب به افرادی که با وی در ارتباط بودند، داده خواهد شد.

شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که این فرد که از کارکنان فنی دفتر نخست‌وزیری است، شنبه گذشته با نتانیاهو در یک اتاق بود و مقامات در حال بررسی این هستند که آیا نخست‌وزیر با وی ارتباط نزدیک داشته یا خیر.  

احتمال این وجود دارد که دو وزیر صهیونیستی دیگر نیز در خطر ابتلا به بیماری کووید-19 باشند. طبق این گزارش، در کنفرانس خبری  شنبه گذشته نتانیاهو که در مورد افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سرزمینهای اشغالی ارائه شد، چندین نفر از مقامات ارشد از جمله «ییسرائیل کاتس» وزیر دارایی و «یواو گالانت» وزیر آموزش نیز حضور داشتند.

این کارمند دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی ظاهرا درگیر آماده‌سازی اتاق کنفرانس برای نطق نتانیاهو بوده اند.

نتانیاهو پیش از این دو بار دیگر پس از ابتلای «ریوکا پالوخ» مشاور وی و همچنین «یعکوو لیتزمن» وزیر بهداشت سابق به کووید-19 مجبور به قرنطینه خود شده بود.

در آن زمان ابتلای لیتزمن به کرونا مقامات دیگر از جمله «یوسی کوهن» رئیس «موساد» که با وی در ارتباط بودند را نیز مجبور به قرنطینه کرد.

طی روزهای اخیر شمار مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است. در حالیکه رژیم صهیونیستی مدعی کنترل گسترش این ویروس شده بود، وزارت بهداشت این رژیم روز شنبه اعلام کرد که در عرض 24 ساعت 121 مورد در سرزمینهای اشغالی به بیماری کووید-19 مبتلا شده‌اند.

براساس آخرین آمار شمار افراد مبتلا به این بیماری در فلسطین اشغالی 17 هزار و 169 و فوتی‌های ناشی از آن 285 مورد گزارش شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =