دانشجوی دانشگاه جهرم، نفر اول مسابقه ترم کرونایی شد

شیراز-ایرنا- مراسم اختتامیه رویداد ادبی، هنری و بهداشت روانی مسابقه ترم کرونایی به صورت مجازی برگزار که در بخش پادکست، دانشجوی دانشگاه جهرم اول شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد؛ رضا توحیدی منش دانشجوی دانشگاه جهرم در رشتۀ پادکست به عنوان نفر اول انتخاب شد.

مسابقه ترم کرونایی با محوریت‌های خودمراقبتی و رعایت بهداشت، نوع دوستی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی در پیشگیری و مبارزه با کرونا، بهداشت روانی، امیدواری و اوقات فراغت در ایام کرونایی و عوارض، پیامدها و آموخته‌های فردی، اجتماعی و خانوادگی ترم کرونا در چهار بخش کلی برگزار شد.

در این مسابقه که به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد یک هزار و ۱۰۴ اثر به دبیرخانه با مشارکت دانشجویان ۱۰۹ دانشگاه از سراسر کشور ارسال شد و نزدیک به دو هزار دانشجو از دانشگاه‌های سراسر کشور نیز در شبکه‌های اجتماعی گوناگون متعلق به رویداد عضو شدند. 

در این مسابقه آثار در قالب شعر، کاریکاتور، عکس و سایر موارد به دبیرخانه ارسال شد که بعد از داوری هنری و روان شناختی، ۲۲ اثر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

برخی از مسئولان وزرات علوم از جمله معاون دانشجویان داخل وزارت علوم، مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، معاون دانشجویی و رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران در این مراسم به‌صورت مجازی حضور داشتند.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =