۱۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در پاوه کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک انبار محل دپوی کالای قاچاق شامل لوازم خانگی و پوشاک به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در شهر نوسود از توابع شهرستان پاوه خبر داد.

پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه به نقل از سردار «علی اکبر جاویدان» اعلام کرد: پس از اطلاع پلیس پاوه مبنی بر وجود یک انبار محل دپوی کالای قاچاق در شهر نوسود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از شناسایی انبار موردنظر، تیمی از ماموران به فرماندهی رییس پلیس پیشگیری شهرستان پاوه عازم محل شده و با هماهنگی مقام قضایی نسبت به انجام بازرسی های لازم اقدام کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در جریان این بازرسی، ۵۶ دستگاه تلویزیون ۵۵ و ۶۵ اینچ ال ای دی، ۱۳۰ جفت کفش و چهار هزار و ۳۰۰ دست انواع پوشاک قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ارزش محموله قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به پلمب انبار محل دپوی کالای قاچاق، از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضایی برای صدور حکم لازم خبر داد.

سردار جاویدان در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه در سال جاری برشمرد و گفت: در ۲ ماه سپری شده از سال جاری امار کشفیات نسبت به مدت مسابه سال قبل حدود پنچ درصد رشد داشته است.

سرخط اخبار استان‌ها