امام خمینی با توکل به خدا و همراهی مردم انقلاب را به پیروزی رساند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر باگرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی با توکل به خدا و همراهی مردم این انقلاب را به پیروزی رساندند و نام و یادشان برای همیشه زنده و پاینده است.

مولوی عبدالصمد کریم‌زایی روز سه‌شنبه در آستانه سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امام خمینی (ره) با پشتوانه الهی و با توکل به خدا و عنایات حق تعالی توانست با شکست حکومت شاهنشاهی، دین مبین اسلام را در عصر حاضر دوباره احیا کند. 

وی افزود: وحدت و همبستگی بین مسلمانان یکی از دستاوردهای بزرگ و اساسی انقلاب اسلامی و یکی از یادگارهای ارزشمند بنیان‌گذار نظام اسلامی است.

وی ادامه داد: امروزه فعالیت‌های مذهبی و دینی آزادانه در پرتو انقلاب و به برکت قیام حضرت امام خمینی (ره) و شاگرد خلف ایشان مقام معظم رهبری انجام می‌شود.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: به برکت انقلاب و امام عزیز تمامی مجالس ما با یاد خدا و تلاوت کتاب آسمانی قرآن آغاز می‌شود و مساجد و مدارس دینی در ایران و در تمامی جهان گسترش پیدا کرده است.

وی اضافه کرد: امام(ره) سراسر اخلاص بودند و کارهایشان را برای رضای خدا انجام می دادند و مردم نیز این خلوص را خوب درک کرده و پا به پای ایشان در مقابل ظلم و طاغوت ایستادگی کردند و کمر ظالم را شکستند.

مولوی کریم‌زایی ادامه داد: امام خمینی(ره) معنای واقعی اشاعه اسلام ناب محمدی(ص) را با پیروزی انقلاب در ایران تعریف کردند و از آنجایی که دین مبین اسلام دست ظالم را کوتاه می‌کند و حق مظلوم را از ظالم می گیرد و هدف امام(ره) نیز جز این نبود، دشمنی دشمنان روز به روز بیشتر شد اما دربرابر ایشان و خیل عظیم مردم قادر به ایستادگی نبودند و امروز ما شاهدیم که استکبار جهانی با رییس جمهوری همچون ترامپ دیوانه در حال متلاشی شدن است. 

وی افزود: به برکت خون شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری هر روز بر عزت و اقتدار ایران اسلامی افزوده می شود و کشورهای مستکبر روز به روز خار و ذلیل‌تر می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =