آتش سوزی خودرو سواری در جنوب تهران ۴ مصدوم داشت

تهران- ایرنا- رییس مرکز اورژانس تهران از آتش سوزی خودرو سواری در جاده خاوران (جنوب پایتخت) خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ مصدوم روانه بیمارستان شدند.

«پیمان صابریان» روز سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۲:۰۱ بامداد حادثه آتش سوزی خودرو در جاده خاوران، خاور شهر، روبروی تعویض پلاک به سامانه ۱۱۵ اعلام و بلافاصله تکنسین های اورژانس به همراه ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری با ۴ سرنشین بدلایل نامشخص دچار آتش سوزی شده بود که پس از خاموش کردن آتش هر ۴ سرنشین خودرو سواری از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند.

رییس اورژانس تهران ادامه داد: پس از انجام اقدامات اولیه درمانی هر ۴ مصدوم روانه بیمارستان شدند.

واژگونی پیکان در بومهن ۷ مصدوم داشت

وی همچنین از واژگونی خودرو سواری پیکان در کمربندی بومهن به سمت دماوند خبر داد و گفت: در این حادثه ۷ نفر دچار مصدومیت شدند.

صابریان افزود: در این حادثه یک دستگاه پیکان با ۷ سرنشین به هنگام حرکت از مسیر اصلی منحرف و در محل واژگون شد.

وی یادآور شد: هر ۷ سرنشین این خودرو از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی ۴ مصدوم به بیمارستان شهدای تجریش و ۳ مصدوم نیز به بیمارستان نیروی هوایی بعثت منتقل شدند.

رییس اورژانس تهران همچنین با اشاره به حادثه آتش سوزی شب گذشته در بوستان جنگلی چیتگر نیز گفت: در این حادثه تکنسین های اورژانس ۲ آتش نشان را در محل درمان کردند.

به گفته وی، این آتش نشانان دچار دود گرفتگی شده بودند که در محل درمان شدند.

صابریان تاکید کرد: در حادثه آتش سوزی بوستان جنگلی چیتگر تکنسین های اورژانس تهران با ۲ دستگاه آمبولانس تا پایان مهار آتش در محل حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =