عملیات اجرایی  بزرگراه بیله‌سوار – گرمی تسریع می‌شود

 اردبیل - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی بزرگراه بیله‌سوار – گرمی به عنوان یکی از پروژه‌های مهم راه استان در سال جاری تسریع می‌شود.

محبوب حیدری روز سه‌شنبه در جلسه هماهنگی پروژه‌های اجرایی راه و شهرسازی شهرستان بیله‌سوار افزود: احداث چهارخطه بیله‌سوار – گرمی به عنوان پروژه مهم و حیاتی ، اهمیت و نقش بسزایی در ایمنی تردد ، سرعت جابجایی کالا و مسافر، حمل و نقل محصولات کشاورزی ، توسعه اقتصادی و گردشگری برای استان و شهرستان بیله‌سوار دارد.

وی اضافه‌کرد: از دیگر مزایای احداث و تکمیل این پروژه اتصال مرکز استان و تسهیل ترانزیتی اردبیل با جمهوری آذربایجان از طریق پایانه مرزی بیله‌سوار است.

حیدری گفت: برنامه‌های سال ۹۹ حوزه راه و شهرسازی شهرستان بیله‌سوار با جدیت در تکمیل پروژه‌های تعریف شده ادامه خواهد داشت و تمام تلاش راه و شهرسازی اجرای با کیفیت تمامی پروژه‌ها در استان است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در ادامه از اجرای آسفالت معابر مسکن مهر شهرستان بیله‌سوار خبر داد و افزود: برای آسایش و رفاه حال ساکنان مسکن مهر این شهرستان  عملیات زیرسازی و آسفالت معابر ۴۲۴ واحد مسکن مهر انجام شد.

حسن قبادی، فرماندار بیله‌سوار هم با اشاره به اهمیت استراتژیک این شهرستان بعنوان دروازه ورود به قفقاز و قطب کشاورزی شمالغرب کشور گفت: پروژه چهارخطه بیله‌سوار –گرمی جزو اولویت اول پروژه‌های عمرانی این شهرستان می‌باشد و لازم است دستگاه‌های مربوطه با همکاری همه‌جانبه برای اجرای سریع و رفع مسائل و مشکلات این پروژه اقدام نمایند.

بیله‌سوار در  شمال اردبیل قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =