بازار دلگان با هدف کنترل ویروس کرونا تعطیل شد

زاهدان- ایرنا- شماری از بازاریان و کسبه دلگان در دیدار با فرماندار این شهرستان اعلام کردند با هدف همکاری با مسوولان دست اندرکار برای کنترل ویروس کرونا داوطلبانه محل کسب خود را تعطیل کردند.

فرماندار دلگان دوشنبه شب در این نشست ضمن پرداختن به وظایف تک تک کسبه و مردم دلگان در مقابله با ویروس کرونا گفت: کسبه  و مردم دلگان از ابتدای مراحل مبارزه با ویروس کرونا تاکنون به وظیفه خود در همکاری با ستاد مبارزه با ویروس کرونا بخوبی عمل کرده‌اند.
مجتبی شجاعی اظهار داشت: کسبه و بازاریان نقش اساسی در شکست ویروس کرونا دارند زیرا با تعطیل کردن مغازه ها باعث می شوند تا شهروندان و روستاییان از تجمع در بازار خودداری کنند و این خود گام موثری در شکست ویروس کرونا است.

فرماندار دلگان با اشاره به شرایط خاص کرونا بر همراهی و همگامی مردم و کارکنان ادارات در رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
وی همچنین از مردم خواست از برگزاری مراسم عروسی، ترحیم و هر گونه تجمع پرهیز کنند.
در این دیدار شماری از بازاریان دلگان با استقبال از برنامه های ستاد مبارزه با کرونا این شهرستان، آمادگی خود را  برای همکاری با این ستاد و شکست کرونا اعلام کرده و در این زمینه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.
فرماندار دلگان در حاشیه این دیدار در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از برپا نشدن نمازهای جمعه این هفته شهرستان خبر داد و گفت: نمازهای جمعه شهرستان دلگان تا اطلاع بعدی تعطیل است.

دلگان از توابع استان سیستان و بلوچستان در ۴۵۰ کیلومتری جنوب غرب زاهدان مرکز این استان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =