رانندگان آژانس و اسنپ پایتخت از خرید طرح ترافیک معاف شدند

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: در صورت اجرای مجدد طرح ترافیک در تهران رانندگان آژانس و اسنپ نیازی به خرید طرح ترافیک ندارند.

به گزارش عصر دوشنبه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، «حسن خلیلی آبادی» افزود: تنها ماشین های شخصی هستند که در اجرای مجدد طرح در صورت تمایل برای ورود به محدوده طرح ترافیک ملزم به خرید طرح هستند. همچنین کسانی که در محدوده طرح ترافیک زندگی می کنند نیز باید به سیاق سابق عمل کنند و برای خرید طرح در سامانه اقدام کنند.

اجرای مجدد طرح ترافیک در تهران قرار است از روز ۱۷ خردادماه اجرایی شود.

طرح های ترافیکی تهران که از ۲۳ فروردین و با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا لغو شده بود، قرار است از روز شنبه هفته آینده اجرا شود.

به گزارش ایرنا، ۲ طرح «ترافیک» و «کنترل آلودگی هوا» (زوج و فرد سابق یا حلقه دوم طرح ترافیک) در محدوده مرکزی شهر تهران به طور معمول اجرا می‌شد که پس از شیوع کرونا و به واسطه رعایت فاصله اجتماعی و با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا  لغو شد تا شهروندان کمتر از وسائل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

شرط ورود به  «ترافیک» و «کنترل آلودگی هوا»  که مالکان خودروها جریمه نشوند،  ثبت‌نام مالک و مشخصات خودرو در سامانه تهران من و شارژ حساب شهروندی است.

محدوده طرح ترافیک از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و ۱۷ شهریور است و از سوی دیگر طرح کنترل آلودگی هوا نیز از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه‌های نواب و چمران محدود می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =