هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در حوزه فراورده‌های سنگی ملایر سرمایه‌گذاری شده است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: طبق سند راهبردی و عملیاتی استان یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در زمینه فرآورده‌های سنگی در شهرستان ملایر سرمایه‌گذاری شده است.

سید سعید شاهرخی روز دوشنبه در دیدار با امام‌جمعه و جمعی از علما و روحانیان شهرستان ملایر اظهار داشت: ملایر یکی از شهرستان‌های موفق استان در حوزه توسعه اقتصادی است و موفق به کسب رتبه برتر کشوری در حوزه اقتصاد مقاومتی شد.

وی اضافه کرد: بر اساس شاخص‌های ارزیابی حوزه اقتصاد مقاومتی، فرمانداری ملایر موفق شد در بین ۳۱ استان رتبه اول را کسب کند.

شاهرخی نقش نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی را در سازندگی این شهرستان موثر دانست و افزود: هم اینک احداث گاوداری ۶ هزار راسی ملایر را در دست اجرا داریم.

شاهرخی افزود: گرچه ظرفیت‌های ملایر بیش از این برنامه است، اما در نظر داریم که با تدوین برنامه‌های جدید ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در این شهرستان را شناسایی و در راستای ارتقای آن‌ها تمهیدات لازم را در نظر بگیریم.

شاهرخی به کسب رتبه‌های برتر استان همدان در سطح کشور اشاره کرد و گفت: اگر شاخص‌های کشوری و رتبه‌هایی که همدان کسب کرده است را در نظر بگیریم، این استان در مجموع در وضعیت قابل توجهی قرار دارد.

وی با اشاره به رخدادهای سال ۹۸ و اقدامات دولت در مدت یک‌سال اخیر، اقدامات نظام جمهوری اسلامی و دولت در زمینه مدیریت بیماری کرونا را موفق خواند.

استاندار همدان بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی توانست با همکاری خوب مردم در پیشگیری و مقابله با کرونا موفق عمل‌ کند و در استان هم این اتفاق خوب را شاهد بودیم.

شاهرخی با اشاره به موفقیت‌های استان در جلب اعتماد عمومی گفت: تاکنون تلاش کردیم تفاهم، همدلی و برادری برای جلب اعتماد عمومی در استان همدان در جریان باشد.

وی ادامه داد: اختلافی بین ارکان نظام در استان وجود ندارد و تاکنون در پیشبرد اهداف خود نیز موفق بوده‌ایم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =