۱۲ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۶
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83807692
۰ نفر

برچسب‌ها

شهروندان کرجی از آتش سوزی علفزارها پیشگیری کنند

کرج - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از شهروندان خواست نسبت به آتش سوزی علفزارها در سطح این کلانشهر پیشگیری کنند.

محمد یساولی عصر دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این روزها با خشک شدن گیاهان و علفزارها ، شاهد آتش سوزی های مختلف در محدوده اراضی بایر سطح شهر کرج هستیم .

وی بیان داشت : این آتش سوزی ها افزون بر آلودگی هوا و احتمال خطر برای واحدهای مسکونی و تجاری ، بخش عمده ای از ماموریت های آتش نشانی را به خود اختصاص می دهد.

رییس سازمان آتش نشانی کرج گفت : طی چند روز اخیر بیش از ۷۵ مورد آتش سوزی در علفزارهای کلانشهر کرج داشته ایم و عصر امروز نیز سه آتش سوزی دیگر در این محدوده ها رخ داد.

یساولی بیان داشت : با هوشیاری و اقدام به موقع آتش نشانان تاکنون از سرایت آتش به مکان های مسکونی و تجاری کرج جلوگیری شده است .

وی اظهار داشت : رهاسازی ته سیگار یا پرتاب کبریت  به سمت علفزارها از علل آتش سوزی ها است که باید از این گونه رفتارها خودداری کرد.

امروز دود گسترده ناشی از آتش سوزی علفزارها جنوب کلانشهر کرج را پوشانده است و سبب آلودگی هوا و مشکلاتی برای شهروندان شده است.

اکنون در محدوده شهری و اطراف کرج علفزارهای فراوانی وجود دارد که همه ساله با خشک شدن این علفزارها ، شهروندان شاهد آتش سوزی های گسترده هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =