۱۲ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۵
کد خبرنگار: 1935
کد خبر: 83807667
۰ نفر

برچسب‌ها

۷۷ حوزه برای امتحانات نهایی دانش‌آموزان همدانی تعیین شد

همدان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: ۷۷ حوزه امتحانی در این استان برای برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموازن پایه دوازدهم تعیین شده است.

محمد پورداود روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال با توجه به تعطیلی موقت مدارس برای پیشگیری از شیوع ویروس جدید کرونا، امتحانات دانش‌آموزان با تاخیر برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: از مجموع ۷۷ حوزه، ۲۸ حوزه  به عنوان مجری آزمون‌ها هر ۲ گروه، فعالیت ۲۲ روزه و ۳۹ حوزه نیز به عنوان مجری آزمون یک گروه، فعالیت ۱۱ روزه دارند.

پورداود تاکید کرد: استفاده از اقلام بهداشتی و حفاظتی به ویژه ماسک و دستکش توسط عوامل اجرایی و دانش آموزان بسیار مهم است.

وی عنوان کرد: اقدامات لازم برای ضد عفونی حوزه‌های امتحانی و تهیه اقلام بهداشتی صورت گرفته است و امتحانات با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با قدردانی از عوامل اجرایی امتحانات نهایی، گفت: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات برای برگزاری مطلوب امتحانات نهایی در شرایط کرونایی استفاده کرده‌ایم تا دانش آموزان ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با آسودگی خاطر در جلسه امتحان حاضر شوند.

در سال تحصیلی جاری نزدیک به ۲۸۷ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه همدان تحصیل می کنند.

همه مدارس همدان، از تاریخ سوم اسفندماه ۱۳۹۸، همزمان با سراسر کشور، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، به صورت موقت تعطیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =